Únor 2009

Nejvíce je těch...

28. února 2009 v 11:44 | WenDuLkaA .. |  Láska
Nejvíce je těch, kteří by chtěli stáčet víno lásky, aniž v sobě pěstují vinohrad citů.

Ty woe, toe kunĎák !! xD

27. února 2009 v 21:15 | WenDuLkaA .. |  →Smííích xD ←
Ten kluk je hezkej..Ae daLší videa od něj jsou ubohý..

All Stars č.5 (Ru)

26. února 2009 v 14:52 | WenDuLkaA .. |  Časopisy/Magaznes

Máte Líbkooo ?

25. února 2009 v 18:15 | WenDuLkaA .. |  → VZKAZY ←
Máte Líbko ? ..
JesTli jj, napište mi..
Wendullkaaa
Budu ráDa__x)

Špatná zpráva..

24. února 2009 v 19:51 | WenDuLkaA .. |  → VZKAZY ←
Tak ahojte, nemám pro vás moc dobrou zprávu, spíš hroznou..
Už nebudu psát moc článků..
Možná, dyš budu na netu nebo tak..
Táta mi vypojuje komp..
Tak mi držte palce, třeba se to nestane, ae nic neslibuju..
Hlavně SBčkám se omlouvám, že k nim nebudu chodit tak často..

3:::Máma

23. února 2009 v 20:38 | WenDuLkaA .. |  Máma

"Ahojte, twinska" koukne se na Billa Sandra. Bill okamžitě vstane:" jé, ahoj, ty jsi tu nová? Já jsem Tom a tohle je můj brácha Bill, teda, to je obráceně!" Úplně zmatený kouká sem a tam. Sandra se jen zasměje a mrkne na Toma:" ahoj, Tome, co je Billovi?" - " Áále, Bill se nám rozkoukal" - " Co kecáš!" Bill do Toma drcne. " Jen nepovídej, Bille, červenáš se až na prdeli" Směje se Tom. Bill mu jen napoví, že ho něco málo čeká. " Ale, kluci, nechte toho, vždyť jste jak malí, a co víš, třeba se dáme s Bilelm dohromady" Odpoví Sandra. "Hohol" Směje se Tom ještě víc. " Mám připravit postel na noc?" utahuje si z Billa jeho bratr. " Dáš si něco?" Řekne Tomovo dvojče a Tom se jen nenápadně ztrácí ve dveřích…"Ale ne, promiň, omlouvám se" Vylije neznámá holka na Toma jahodový džus, když Tom běží po ulici. Tom a dívka se pak zasmějí. "Já jsem Tom" Vezme ji ruku k sobě. " Já Elizabeth" Usměje se a Tom ji políbí ruku. Pak se rozesměje. "Kam vůbec neseš ty džusy jahodový?" - " Miluju je. " Usměje se " Sobě" Pokrčí rameny. " Pááni, moje matka se jmenuje Elizabeth a miluje jahodový džusy" - " Ráda bych jí poznala.." Usměje se. Tom Elis přichytne k sobě a….

2::::Máma

23. února 2009 v 18:07 | WenDuLkaA .. |  Máma
" ELISABETH KAULITZ: MATKA BILLA A TOMA KAULITZ. DNE 2.2. 1995 PAN PERNAU KAULITZ VYHODIL ELISABETH Z BYTU. DŮVOD SE NEVÍ. PERNAU DODNES LEŽÍ V PSYCHOTERAPEUTICKÉ LÉČEBNĚ V HADEBERGU. "
Silvie se na Toma podívá:" a co s tím mám dělat?" - " Chápat náš rozchod" Vezme ji dopis a jde otevřít Silvě, naznačí, aby odešla. " Měla bys jít".. Silvie jen procení skrz zuby:" Nenávidím Tě" . Poté, co Tom odejde, oddychne si a utře si slzu, jenž patřila Silvii. " Brácho, tos nemusel kvůli mámě, musíme ji najít ale" Řekne poté Bill ještě sedíc na gauči. " Já jí už nemiluju. Pochopil jsem, jaká doopravdy je" Sklopí Tom oči a je na něm opravdu vidět, jak se trápí. " Takhle bez ní mi bude líp" Bill mu domluví:" Potřebuješ holku, chlape! Vschop se! Podívej se na mě. Čekám na tu pravou." Usměje se povzbudivě Bill. Tom už ví, že není sám. Billa by si přála každá dívka. On hledá dívku, se kterou by si rozuměl. Pak příjde nová Billa sousedka Sandra a Bill se okamžitě zamiluje….

1:::Máma

22. února 2009 v 15:18 | WenDuLkaA .. |  Máma

Tom a Bill sedí u televize a dívají se na film. " Bille, jak dlouho budeme takhle sědet? Vždyť by jsme mohli jít hledat mámu!" Rozzlobí se Tom. Bill jen potichu zašeptá do ticha:" Nechci tátu nikdy vidět..Jeslti mámu vyhodit, pak není chlap" Praští pěstí do sedačky. Oba chvíli přemýšlí, pak je napadne skvělý nápad. V tu chvíli zazvoní Silvie. " No, běž, Tome, já to tu vydržím.." - " Ahoj, láskooo!" Vrhne se na něj ukřičená Silvie. Tom jí jen odstrčí:" Měl bych ti něco říct" Bill se koukne přes rameno. Silvie se na něj podívá:" Děje se něco?".. - " Vadíš mi.." - " CO?!" .. - " Prostě už mě to nebaví.." - " Tome…Tohle..Nemůže být pravda!" Rozpláče se Silvie. Tom jen dá Silvii dopis. Na něm je:::

Jak udělat klikací ikonku

20. února 2009 v 15:12 | WenDuLkaA .. |  → Pro vás ode mě ←
Jak taková klikací ikonka vypadá se můžete podívat na mém blogu. (Kliknutím na ikonku se vrátíte zpět tady.)
Klikací ikonka se dělá tak, že u obrázku který bude ikonkou upravíte v HTML jeho kód.
Kód, kterým se tvoří odkaz se zapisuje takto :
<A href="http://nějaká www adresa">
1) Nahrejte si obrázek, který bude ikonkou (jak si obrázek nahrát se dozvíte v "Návody -Obrázky na Blog).
2) Založte, nebo otevřete si článek ve kterém budete chtít ikonku.
3) Vložte si ikonku tam, kde ji budete chtít mít.
4) Po umíštění ikonky klikněte na položku označenou "HTML" (úplně v pravo).
5) Zobrazí se vám HTML kód tohoto článku.
6) V těchto kódech si najděte HTML kód, který patří k obrázku ikonky. Kód pro obrázek začíná vždy takto : <IMG src=
Klikni zde pro ukázku
7) Před kód obrázku vložte kód tvořící odkaz - <A href="http://nějaká www adresa">
Namísto nějaká www adresa, napište adresu kam chcete, aby ikonka odkazovala.
Klikni zde pro ukázku
Ještě malý Tip - pokud vám dělá problém najít v HTML kódech správný obrázek, tak každy obrázek má vlastní číslo klikni zde pro ukázku. Toto číslo najdete na Blog.cz pod položkou "Obrázky", náslendým kliknutím na chtěný obrázek a řádek začínající "Adresa: http:// "
Toť vše ... a nezapomeňte celou práci uložit! ;-)..Chápete to?

Gustav byl v nemocnici..

19. února 2009 v 19:22 | WenDuLkaA .. |  >N.E.W.S<

Týdny na rozhraní roku jsou u Tokio Hotel klasickým období dovolené. Bill a Tom Kaulitzovi se v r.2007 potápěli na Maledivách v Indickém oceánu.

Gustav má rád tradici a rodinu, takže jako po celý rok zůstává o Vánocích a na Silvestra doma v Magdeburku. Měl štěstí! Jak Bild informoval, byl Gustav minulý pátek, jenom den po novém roce, převezen s podezřením na zánět slepého střeva do nemocnice a ihned operován. Tokio Hotel-manažer David Jost pro Bild řekl: "2.ledna se Gustav ráno probudil s extrémní bolestí břicha". Když byly bolesti ještě silnější, byl převezen do univerzitní kliniky v Magdeburku, kde mu pod narkózou odstranili silně zanícené slepé střevo. David Jost pokračuje: ,,Operace trvala přesně hodinu a proběhla dobře." Gustav se teď musí dva týdny šetřit. Žádný báječný start v roce 2009, ale na Maledivách by to jistě neproběhlo tak rychle a bezproblémově.
Měl fakt štěstí, ale nejhlavnější asi je, že Gustík nebyl v nějakém nejlepším pokoji..
Ležel s časopisema, notebookem a mobilem v normálním pokoji..